Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
231 000 AZN
2 890 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
4 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²,
Həzi Aslanov m.
Həzi Aslanov metrosu qanuni 2 otaqlı Mənzil yeni təmirdən çıxıb Şəkillər mənzilə məxsusdur Sənəd kupça Qiymət son deyil danışıq yeri var Ofis haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Əlif Hacıyev küç. 23a
Bütün 359 təklifə baxmaq
№ 6106255
•
Baxış sayı: 100
•
Yeniləndi: Dünən, 15:10
231 000 AZN
2 890 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
4 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Sənan
Vasitəçi (agent)
City House
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Əlif Hacıyev küç. 23a
Bütün 359 təklifə baxmaq