Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²,
Qara Qarayev m.
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
330 000 AZN
3 240 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
15 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²,
Qara Qarayev m.
Qara Qarayev metrosunun üstündə KUPÇALI və İPOTEKAYA yararlı qanuni 3 otaqlı,yaxşı təmirli mənzil satılır.Bina infrastruktur cəhətdən çox ideal ərazidədir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. OFİS HAQQI 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Xətai r., Süleyman Vəzirov küç. 11/1
Bütün 181 təklifə baxmaq
№ 6129901
•
Baxış sayı: 77
•
Yeniləndi: Bugün, 09:59
330 000 AZN
3 240 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
15 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Aynur
Vasitəçi (agent)
VİP House Ağ Şəhər
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Xətai r., Süleyman Vəzirov küç. 11/1
Bütün 181 təklifə baxmaq